Propozycja partnerstwa dla firm doradczych

Zapewnij swoim klientom najkorzystniejszy leasing na rynku w projektach B+R. Zwiększ ich zadowolenie poprzez możliwość zakupu urządzenia na stałe, w znacznej części z budżetu projektu.

Oferujemy prowizję, która nie będzie kosztem klienta. Dbamy o dobro każdej ze stron transakcji.

Program partnerski dla firm doradczych

Pomagasz pozyskiwać dofinansowania firmom i tworzysz wyjątkowe projekty?

Zakupy sprzętu stanowią średnio 15% wartości projektów. Projekty realizowane z RnD Leasing mają ten współczynnik na dużo wyższym poziomie. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu dofinansowania, umożliwiamy zakup drogich urządzeń, na które inaczej Beneficjent nie mógłby sobie pozwolić.

Twoja oferta może być jeszcze lepsza, dzięki know-how, które oferuje RnD Leasing. Beneficjenci mogą kupować urządzenia, finansując leasing z grantu na najwyższym dostępnym poziomie poprzez przeniesienie zdecydowanej większości rat leasingowych na etap badań przemysłowych.

Zacznij polecać współpracę z RnD Leasing i ciesz się większym zadowoleniem swoich klientów.

Korzyści dla partnera

  • Zadowolenie klienta. Współpracując z nami, dostarczasz mu najwydajniejszy sposób zakupu urządzenia w projektach B+R, oszczędzając jego pieniądze.
  • Współpracujesz z podmiotem rozumiejącym dofinansowania, nie tracisz czasu i energii na zbędne ustalenia.
  • Bierzemy pod uwagę warunki płatności, harmonogramy, zaliczki, gwarancję odkupu od dostawcy; mniej ważny przy weryfikacji jest standing czy wynik finansowy firmy. Pomagamy przy powstawaniu projektu, aby optymalnie wykorzystać dofinansowanie na zakup urządzenia.
  • Wypłacamy prowizję dla partnera, która nie będzie kosztem beneficjenta.

Korzyści dla beneficjenta

  • Włączenie w projekt zakupu drogich i nietypowych urządzeń.
  • Łatwa dostępność leasingu, możliwość realizacji procedury nawet w 2 tygodnie. W przeciwieństwie do tradycyjnych firm leasingowych, współpraca nawiązywana jest szybko i bez zbędnych procedur.
  • Jesteśmy dostępni dla start-upów, firm z brakiem zabezpieczenia.
  • Koszty kapitałowe finansowane nawet w 99% z projektu.
  • Harmonogram rat i wykup urządzenia dostosowane do projektu.
  • Ułatwienie pozyskania dostawcy, wsparcie w negocjacjach.

Proces współpracy

Zgłoś zainteresowanie omówieniem partnerstwa

Podejmij kontakt, jeśli chcesz zacząć dostarczać swoim klientom najkorzystniejszy leasing urządzeń w dotacjach B+R. Zapraszamy do rozmowy firmy doradcze zajmujące się obsługą klientów na rzecz pozyskiwania dofinansowań. Naszym wspólnym celem jest dostarczenie jak najkorzystniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw chcących prowadzić innowacyjne projekty B+R. Finansujemy technologię.