Kariera
w RnD Leasing

Atrakcyjne środowisko

Współtworzymy ekosystem venture buildingu, w którym pracują naukowcy, inżynierowie R&D, co dodatkowo ułatwia zrozumienie potrzeb klientów RnD Leasing.

Rozwój w rosnącej niszy

Mamy niezwykle ciekawy produkt, stworzony tak, by niósł dodatkową wartość klientom. Obsługujemy nową niszę biznesową i dopasowujemy się do niej.

Swoboda efektywności

Wspieramy potencjał każdego pracownika, dając mu swobodę ustalenia najlepszych dla niego metod pracy, jednocześnie umożliwiając doskonalenie obszarów do poprawy.

Charakterystyka organizacji

RnD Leasing ułatwia innowacyjnym organizacjom prowadzenie prac badawczo-rozwojowych poprzez znoszenie barier, oferując finansowanie na zakup urządzeń R&D. Cel ten realizujemy poprzez udzielanie leasingów na sprzęty wykorzystywane w dofinansowanych projektach badawczych. Dzięki szerokiemu zrozumieniu zagadnień związanych z dofinansowaniami i R&D nasza oferta zawiera unikalne wartości dla klienta – niedostępne w ofercie innych leasingodawców.

Chcemy wspólnie z Tobą umożliwiać realizację projektów, które sprawiają, że żyjemy w bezpieczniejszym, nieuciążliwym dla środowiska i nowoczesnym świecie.

Aktualne ogłoszenia

Doradca ds. leasingu

W roli Doradcy ds. leasingów będziesz nawiązywał i rozwijał nowe kontakty, jak również wspierał w tworzeniu strategii sprzedaży. Skupiamy się na...

czytaj dalej

Więcej o nas

RnD Leasing dostarcza wyspecjalizowane rozwiązania finansowe dla firm z branży nowych technologii. Przynależymy do grupy spółek aktywnie działających w obszarze innowacji, wywodząc się z venture buildera Nanores. Bazując na wymianie doświadczeń i wiedzy o zmiennym środowisku badawczo-rozwojowym, dostarczamy dedykowane rozwiązania leasingowe i sukcesywnie zwiększamy ilość wspieranych przedsięwzięć.

Nieduży zespół, atrakcyjny produkt i wysoki poziom wzrostu organizacji to kluczowe czynniki, które mogą Ci zapewnić rozwój zawodowy i realny wpływ na niszową, ciekawą branżę.
Liczą się dla nas: innowacja i celowość działań. Podzielasz te wartości i czujesz, że mógłbyś tu pasować? Zaaplikuj i spotkajmy się na rozmowie.

Pracujmy razem!

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami rozmowy, zaaplikuj, wysyłając e-mail z CV na adres: rekrutacja@rndleasing.pl. Napisz nam, dlaczego chcesz u nas pracować, a jeśli masz referencje/ portfolio lub inne dokumenty, którymi chcesz się pochwalić – koniecznie je załącz. Zapoznamy się ze wszystkimi aplikacjami i podejmiemy kontakt z pasującymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy RnD Leasing sp. z o.o. (dalej Administrator danych, ADO lub „My”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które Pani/Pan jako kandydat aplikuje.
Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w zakresie kolejnych realizowanych przez nas procesów rekrutacyjnych prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych również w kolejnych rekrutacjach w ciągu kolejnych 24 miesięcy.