O nas

Idea powstania RnD Leasing

Jako jedni z nielicznych na rynku dajemy dostęp do finansowania sprzętu badawczego dla start-upów i innych firm prowadzących prace badawczo-rozwojowe.

Wywodzimy się ze środowiska deep-techowych start-upów, gdzie odczuliśmy, jak trudne jest pozyskanie leasingu na nietypowe urządzenia czy też dla nowopowstałej spółki. Zdobyty know-how przełożyliśmy na usługę, która ma przyspieszać rozwój innowacji i zwiększać dostępność zakupu nowoczesnych urządzeń.

 

RnD Leasing powstał dla przedsiębiorców, w których innowację wierzymy. Nasza usługa leasingu jest dopasowywana za każdym razem do projektu klienta tak, aby zmaksymalizować jego korzyść płynącą z dofinansowania i umożliwić mu szybki start korzystania z urządzenia. Jesteśmy otwarci na obsługę start-upów bez dobrego wyniku finansowego, czy też finansowanie nietypowych dla leasingu urządzeń, ponieważ bardzo dobrze rozumiemy działanie dofinansowań B+R.

Dlaczego „RnD”?

Nasz zespół wywodzi się z ekosystemu venture buildera Nanores, w którym powstają technologiczne start-upy. Rozumiemy potrzeby środowiska naukowego i firm R&D w trakcie procesu obsługi projektów.

Nanores - venture builder dla innowatorów

Venture builder dla innowatorów

Nasze atuty

Rozumiemy dofinansowania i dobrze wykorzystujemy ich mechanizmy

Działamy szybko i bez zbędnych formalności

Jesteśmy dostępni nawet dla młodych start-upów

Nie boimy się finansować skomplikowanego sprzętu

Zaufali nam